Servislerimiz

Hurdalarınızı Alıyoruz

Demir, bakır, krom, pvc, lapa, kitap defter, alüminyum, kartel, çinko, kurşun vb. hurdalarınızı adresinizden alıyor ve en yüksek fiyattan satın alıyoruz.

Hurdalarınızı Tartıyoruz

Hurdalarınızı modern tartı sistemlerimizle tartıyor ve en doğru fiyatı ödüyoruz.

Atıklarınızı Geri Dönüştürüyoruz

Atıklarınızı geri dönüştürerek doğaya ve çevreye katkı sağlıyoruz. Geri dönüştürülemeyen atıklarınızı ise doğru bir şekilde bertaraf ediyoruz.

Vizyon için plan

Selim hurdacılık olarak, atıkların etkin şekilde geri dönüşümünü sağlayarak çevremizi korumayı ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeyi hedefliyoruz.

Teknolojik İnovasyon

Selim hurdacılık olarak, teknolojik inovasyonu kullanarak atık yönetimindeki verimliliği artırmak, akıllı sensörler ve veri analitiği gibi yenilikçi çözümlerle daha etkili ve sürdürülebilir bir geri dönüşüm süreci sunmak hedefimizdir.

Sosyal Sorumluluk

Selim hurdacılık olarak sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Atık yönetimi konusunda toplumun farkındalığını artırmak, çevreyi korumak ve sürdürülebilir bir gelecek için eğitimler ve projeler yürütmeyi hedefliyoruz.

Verimli ve Güvenilir Hizmet

Selim Hurdacılık olarak, verimli ve güvenilir hizmet sunmayı ön planda tutuyoruz. Atıkları hızlı ve etkin bir şekilde toplarken, müşteri memnuniyetini sağlamak için özenle çalışıyoruz. Kalite, güven ve zamanında teslimat misyonumuzun temelini oluşturuyor.